ما چه می کنیم؟

سرویس ما مبتنی بر وب خدمات آنلاین تمیز کردن لیست ایمیل است که به شما اجازه می دهد لیست ایمیل های خود را بصورت یکجا و بصورت بارگزاری فایل از وجود ایمیل های ناموجود و یا مشکل دار پاک نمایید. سیستم اعتبار سنجی آنلاین ایمیل هزاران ایمیل آدرس را در هر دقیقه بررسی کرده و ایمیل های نامعتبر و غیر کارامد را تشخیص داده و گزارش دقیقی را در اختیار شما قرار می دهد.

1. بررسی منطق ساختاری ایمیل

ما ایمیل ها را از لحاظ ساختار و منظق بررسی می کنیم. کاراکترهای نامرتبط، وجود علامت @ طبق استاندارد های بین المللی بررسی خواهند شد. این کمک زیادی خواهد کرد تا فراید پاکسازی سریعتر انجام گیرد.

2. بررسی فعال بودن دامنه

برخی از ایمیل ها به دلیل منقضی شدن اعتبار هاست آنها غیر فعال می شوند. ما بررسی می کنیم که آیا دامنه فعال است یا خیر. این کمک خواهد کرد تا بسیاری از ایمیل های قدیمی و غیر فعال از لیست ایمیل شما خارج شوند.

3. بررسی ایمیل هایی که متعلق به اشخاص نیستند

سرویس ما ایمیل هایی که مربوط به اشخاص نیستند را تشخیص می دهد. ایمیل هایی که اگر برای آنها نامه ای ارسال شود، نرخ اسپم ای پی های شما را به احتمال زیاد افزایش می دهند. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که این ایمیل ها از لیست شما پاک خواهند شد.

4. برررسی ایمیل های موقت

ایمیل هایی که به وسیله سرویس های تهیه ایمیل های چند دقیقه ای ایجاد می شوند از لیست شما پاک می شوند.

5. بررسی دامنه هایی که با همه پسوند ها ایمیل دریافت می کنند

برخی سرورها هستند که ایمیل برای هر آدرس ساختگی برای آنها ارسال شود را نیز قبول می کنند. این سرورها قدرت ارسال و تاثیر گذاری ایمیل های شما را به شدت کاهش می دهند.

6. بررسی وجود صندوق پستی

پیچیده ترین مرحله پاکسازی ایمیل ها، بررسی وجود صندوق پستی در سرورهایی است که مراحل قبل را با موفقیت رد کرده اند. قدرت ما برای پاکسازی ایمیل ها در این مرحله برای جیمیل نزدیک به 100 درصد، برای یاهو بالای 99 درصد و برای دیگر سرورها بالای 95 درصد می باشد.